GAZİANTEP HAVA DURUMU
GAZIANTEP

 

 

 


   Toplam ziyaretçi :

      1989 yılından beri faaliyet göstermekte olan Alpsan Baharat, baharat üretim, satış ve pazarlama alanlarında faaliyet göstermektedir. Firmamız Türkiye' de ve Gaziantep' te yetişmekte olan tüm baharat grubuna dahil ürünleri işleyip yurtiçi piyasaya yüksek kalite ve kusursuz teknik ile baharat üretmek amacındadır. Firmamız 1989 yılında Gaziantep' te kurulmuş olup bedel ödeyerek ALPSAN ismini satın almış ve bu tescilli isim 10 yıla yakın süredir faaliyetlerini sürdürmektedir.

      Firmamız baharat öğütme, eleme ve paketleme üzerine ihtisaslaşmış bir kalite ile hizmet vermektedir. Firmamız Tarım ve Köyişleri Bakanlığının Koruma Kontrol Genel Müdürlüğü' nün Türk Gıda Kodeksi' ne Uygunluk Sertifikasına Sahiptir.

                

      Ürünlerimiz 5Kg,10Kg ve 25Kg`lık Ambalajlar halinde değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır.

      Yediğimiz yemekler ne kadar iyi malzemeyle, ne kadar iyi pişirilirse pişirilsin, yapılırken baharat kullanılmazsa veya baharatı yerinde kullanılmazsa lezzeti de olmaz. Tarih boyunca baharatın hangisinin, ne zaman, nerede ve ne kadar kullanılması gerektiğini iyi bilen kişiler, en iyi yemek pişiren kişiler olmuşlardır. Tabi bu kriterlere baharatın kalitesini de eklemek yemeklerinizin lezzetinde sanırım daha belirleyici olacaktır. Alpsan Baharat tabiattan mutfaklarınıza sunduğu taze , kaliteli , güvenilir ve lezzetli pek çok ürün çeşidiyle bu noktada size en yi hizmeti vermeyi amaç edinmiştir.

© 2008 Alpsan Baharat                                                                                         www.sistemyayin.com